rolki k2 inline

K2 Inline skates

K2 Skate to renomowany producent łyżworolek i łyżew. Firma słynie z innowacyjnych rozwiązań, które są wynikiem pasji oraz bogatego doświadczenia w branży sportowej. Rolki K2 słyną z wysokiej jakości wykonania, dobrych materiałów oraz dobrych rozwiązań konstrukcyjnych, które przekładają się na komfort jazdy.
k2
rolki k2

K2 Sports

Firma K2 powstała ponad 50 lat gdzie początkowo zajmowała się produkcją nart. W 2003 roku koncern K2 zmianił nazwę na K2 Sports do której obecnie należy 14 znanych na całym świecie marek związanych ze sportem. Jeśli chodzi o markę K2 Skates to jest to jeden z czołowych producentów łyżworolek, który wyróżnia się jakością.

Rolki dziecięce i młodzieżowe

K2 Marlee Pro Jr. 2017
399 PLN
K2 Marlee Pro Jr. 2017Dzięki rolkom K2 Marlee Pro, rodzice są zadowoleni z ceny i jakości, dzieciaki mogą bawić się i uczyć dłużej niż jeden czy dwa sez ...
K2 Raider Pro Jr. 2017
399 PLN
K2 Raider Pro Jr. 2017K2 Raider Pro 2016 to wysokiej jakości rolki regulowane dla dzieci, które charakteryzują się wysokim komfortem jazdy. Dzięki rolkom Raider Pro, r ...
K2 Charm X Pro Jr. 2014
469 PLN
K2 Charm X Pro Jr. 2014Łyżworolki K2 Charm X Pro zostały zaprojektowane, by dzieciaki z łatwością i radością mogły oddać się frajdzie z jazdy na rolka ...
K2 Charm X Pro Jr. 2017
469 PLN
K2 Charm X Pro Jr. 2017Rolki K2 Charm X Pro 2017 zostały, zaprojektowane, by dzieciaki z łatwością i radością mogły oddać się frajdzie z jazdy na rolkach. P ...
K2 Sk8 Hero X Pro Jr. 2017
469 PLN
K2 Sk8 Hero X Pro Jr. 2017Rolki K2 SK8 Hero X Pro to najlepszy wybór dla twojego dziecka. Dzięki wariantowi Youth technologii Hi-Lo rolkarstwo jest sportem jeszcze przyjemniejsz ...
K2 Charm X BOA Jr. 2017
519 PLN
K2 Charm X BOA Jr. 2017Rolki K2 Charm X Boa 2017 to najlepszy wybór dla twojego dziecka. Dzięki wariantowi Youth technologii Hi-Lo rolkarstwo jest sportem jeszcze przyjemniej ...
K2 Sk8 Hero X Boa Jr. 2017
519 PLN
K2 Sk8 Hero X Boa Jr. 2017Rolki K2 SK8 Hero X Boa to najlepszy wybór dla twojego dziecka. Dzięki wariantowi Youth technologii Hi-Lo rolkarstwo jest sportem jeszcze przyjemniejszym. ...

Inne rolki

rolki tempish Tempish

Marka Tempish plasuje w środku tabeli producentów rolek oferując dobrej jakości produkty w dobrych cenach. Oferta rolek Tempish skierowana jest do osób na każdym poziomie zaawansowania.

rolki regulowane Rolki regulowane

Rolkiregulowane.pl to strona z której dowiecie sie jak są zbudowane i jak działają rolki regulowane. W jednym miejscu sprawdzicie również oferty czołowych producentów rolek regulowanych.

rolki powerslide Powerslide

Powerslide to jeden z czołowych producentów rolek, który w swojej ofercie ma duży wybór rolek do róznych zadań. Powerslide od kilku lat sukcesywnie rozwija ofertę rolek trójkołowych.

rolki rollerblade Rollerblade

Rollerblade to uznany i ceniony producent rolek. Firma została założona w 1980 roku w Minnesocie przez dwóch hokeistów. Dzisiaj Rollerblade to firma oferująca wyoskiej klasy rolki.

rolki fila Fila

Fila to solidny producent rolek. Rolki fila cechuje wysoka jakość wykonania, dobre materiały i dobre parametry. Oferta rolek Fila skierowana jest zarówno do amatorów jak i profesjonalistów.

Dobór rolek

rodzaje rolek

Rodzaje rolek

Przy wyborze rolek w pierwszej kolejności musimy zdecydować gdzie i jak będziemy jeździć. W zdecydowanej większości sytuacji będą to rolki z grupy fitness, któe idealnie sprawdzają się przy jeździe rekreacyjnej.

koła do rolek

Koła

Kółka to bardzo ważny element w rolkach. Odpowiednia średnica i twardość kółek będą miały znaczny wpływ na komfort i szybkośc jazdy. Początkujący powinni szukać rolek z kółkami nie większymi niż 84 mm.

łożyska do rolek

Łożyska

Łożyska to kolejny element który razem z kołami tworzą układ jezdny. Rozróżniamy kilka klas łożysk jak ABEC-5, ABEC-6, ABEC-7, ABEC-9. W rolkach z wyższej półki stosowane są też inne rodzaj łożysk.

płozy

Płozy

W rolkach profesjonalnych gdzie waga rolek ma duże znaczenie płozy tworzone są z bardzo lekkich stopów, natomiast w rolkach do jazdy rekreacyjnej najczęsciej stosuje się płozy aluminiowe i z tworzywa.

but

But/skorupa

But to ważna sprawa więc warto zwrócić uwagę na to aby był przede wszystkim wygodny, aby miał dobrą wentylację, nie obcierał, dobrze trzymał staw skokowy.Należy też zwrócić uwagę na sposób sznurowania.