K2 Marlee Beam 2023

Rolki dziecięce z grupy Youth

Rolki K2 Marlee BEAM

Rolki K2 Marlee Beam 2023 to rolki dedykowane dla dzieci. Zaprojektowane tak aby z łatwością i radością można było się nauczyć jeździć. Płoza FBI gwarantuje maksimum stabilności, jednocześnie świetnie amortyzując nierówności podłoża. Kółka o średnicy 72mm z łożyskami ABEC 3 pozwalają na jazdę z bezpiecznymi prędkościami, a cholewka Stability Plus Cuff zapewnia maksimum wsparcia którego potrzebują dzieci. 

Rolki w rozmiarze S czyli wersja dla najmłodszych dzieci posiada kółka o średnicy 70mm z możliwością wymiany w przyszłości na kółka o średnicy 72mm. Pozostałe dwa rozmiary posiadają możliwość zamontowania kółek o maksymalnej średnicy 76mm.

rolki które ŚwiecĄ

W zeszłym sezonie K2 Skates oferował rolki Marlee w wersji Splash czyli z możliwością pomalowania ich wg własnego gustu. W tej kolekcji rolki Marlee Beam dostępne są ze świecącymi diodami LED umieszczonymi na języku oraz na czubku buta. Świecące rolki – to brzmi świetnie i Twoje dziecko też będzie zachwycone tym „bajerem”. Podświetlenie włącza się przyciskiem umieszczonym na górze języka.

Pięciostopniowa regulacja rozmiaru

Dużą zaletą rolek K2 Marlee Beam jest pięciostopniowa regulacja rozmiaru. Dzięki niej rolki „rosną” razem z dzieckiem, a zmiana rozmiaru jest prosta i szybka. Wystarczy wcisnąć przycisk umieszczony z boku i wysunąć przednią część buta. Warto jeszcze dodać że system regulacji rozmiaru w odróżnieniu od rolek regulowanych innych producentów jest znacznie bardziej komfortowy. Wkładka wewnętrzna jest podzielona na środku na dwie części w taki sposób że jedna wchodzi pod drugą. Dzięki temu przy rozsuwaniu buta nie powstaje uskok pod palcami lub na pięcie tak jak jest to w tańszych rolkach regulowanych. 

K2 Marlee Beam – tabela rozmiarów: S (29-34), M(32-37), L(35-40)3

Rodzaj

Rolki dziecięce Youth polecane do nauki i jazdy rekreacyjnej. Duży komfort użytkowania połączony z dobrymi parametrami.

Przeznaczenie

Rolki idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych. Do nauki i do rekreacyjnej jazdy na krótkich i średnich dystansach.

PrędKOŚĆ

Rolki nie za szybkie i nie za wolne. W sam raz do nauki i jazdy rekreacyjnej.

Wentylacja

Miękki but K2 Softboot zapewnia wystarczający poziom wentylacji stóp podczas jazdy.

Gdzie kupiĆ Rolki K2 ?

Posty powiązane

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.