K2 SK8 Hero BOA Alu 2020

Rolki dziecięce z serii Youth

Rolki K2 SK8 Hero BOA ALU

K2 SK8 Hero BOA Alu 2020 to wysokiej jakości rolki dziecięce dla chłopców. Ten model dedykujemy chłopakom którzy mają już opanowane podstawy jazdy i chcą wejść na wyższy poziom. Rolki zostały wyposażone w aluminiową płozę z kółkami o średnicy 76mm oraz łożyskami ABEC 5. Taki układ pozwala na płynną jazdę i rozwijanie już trochę większych prędkości. Warto podkreślić że but w tych rolkach jest naprawdę bardzo wygodny i posiada możliwość regulacji długości. Model 2020 jest identyczny w porównaniu do modelu 2019.

Pięciostopniowa regulacja rozmiaru!

Wystarczy wcisnąć przycisk umiejscowiony z boku buta i można zmienić rozmiar buta. Regulacja ma aż pięć stopni co znacznie wydłuża czas użytkowania rolek. Dzieciaki mają rolki na kilka sezonów, a rodzice mają z tego tytułu oszczędności 🙂 Warto jeszcze dodać że system regulacji rozmiaru w odróżnieniu od rolek regulowanych innych producentów jest znacznie bardziej komfortowy. Wkładka wewnętrzna jest podzielona na środku na dwie części w takie sposób że jedna wchodzi pod drugą. Dzięki temu przy rozsuwaniu buta nie powstaje uskok pod palcami lub na pięcie tak jak jest to w tańszych rolkach regulowanych. 

But posiada system wiązania BOA, który jest wspomagany przez klamrę dwusekcyjną oraz pasek ściągający na rzep. Dzięki temu stopy są odpowiednio ustabilizowane i mają dobre wsparcie. System BOA czyli małe pokrętło na języku pozwala na łatwe i szybkie wiązanie buta z niezwykłą precyzją. Na system BOA jest dożywotnia gwarancja producenta więc nawet po kilku latach użytkowania możesz być pewny że w razie awarii otrzymasz bezpłatnie części zamienne.

K2 SK8 Hero BOA ALU – tabela rozmiarów: S (29-34), M(32-37), L(35-40)

Rodzaj

Rolki dziecięce Youth polecane do nauki i jazdy rekreacyjnej. Duży komfort użytkowania połączony z dobrymi parametrami.

Przeznaczenie

Rolki idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych. Do nauki i do rekreacyjnej jazdy na krótkich i średnich dystansach.

PrędKOŚĆ

Rolki nie za szybkie i nie za wolne. W sam raz do nauki i jazdy rekreacyjnej.

Wentylacja

Miękki but K2 Softboot zapewnia wystarczający poziom wentylacji stóp podczas jazdy.

Gdzie kupiĆ Rolki K2 ?

Posty powiązane

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.