K2 Marlee Pro 2023

Rolki dziecięce z grupy Youth

Rolki K2 Marle Pro

Rolki K2 Marlee PRO 2023 to wysokiej jakości rolki regulowane dla dziewczyn tych najmłodszych jak i trochę starszych. Rolki zostały zaprojektowane tak, by dzieci z łatwością i radością mogły oddać się frajdzie z jazdy na rolkach. Kompozytowa szyna FBI gwarantuje maksimum stabilności, jednocześnie świetnie amortyzując nierówności podłoża. Kółka o średnicy 72mm z łożyskami ABEC 3 pozwalają na płynną jazdę z bezpiecznymi prędkościami. Cholewka Jr. Cuff zapewnia maksimum wsparcia którego potrzebują dzieci, a wygodny system sznurowania Speed Lacing pozwala na łatwe i pewne trzymanie stopy w bucie.

W najmniejszym rozmiarze 29-34 rolki posiadają kółka o średnicy 70mm z możliwością wymiany w przyszłości na rozmiar 72mm. Pozostałe rozmiary M i L mają w standardzie kółka o średnicy 72mm z możliwością wymiany na kółka o średnicy 76mm.

Zaletą rolek K2 Marlee Pro jest pięciostopniowa regulacja rozmiaru. Dzięki niej rolki „rosną” razem z dzieckiem, a zmiana rozmiaru jest prosta i szybka. Wystarczy wcisnąć przycisk umieszczony z boku i wysunąć przednią część buta. System regulacji rozmiaru K2 w odróżnieniu od rolek regulowanych innych producentów jest znacznie bardziej komfortowy. Wkładka wewnętrzna jest podzielona na środku na dwie części w taki sposób że jedna wchodzi pod drugą. Dzięki temu przy rozsuwaniu buta nie powstaje uskok pod palcami lub na pięcie tak jak jest to w tańszych rolkach regulowanych. 

K2 Marlee Pro – tabela rozmiarów: S (29-34), M(32-37), L(35-40)3

Rodzaj

Rolki dziecięce Youth polecane do nauki i jazdy rekreacyjnej. Duży komfort użytkowania połączony z dobrymi parametrami.

Przeznaczenie

Rolki idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych. Do nauki i do rekreacyjnej jazdy na krótkich i średnich dystansach.

PrędKOŚĆ

Rolki nie za szybkie i nie za wolne. W sam raz do nauki i jazdy rekreacyjnej.

Wentylacja

Miękki but K2 Softboot zapewnia wystarczający poziom wentylacji stóp podczas jazdy.

Gdzie kupiĆ Rolki K2 ?

Posty powiązane

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.