K2 Charm BOA Alu 2021

Rolki dziecięce z grupy Youth

Rolki K2 Charm BOA ALU

K2 Charm BOA Alu 2021 to najwyższy model w grupie rolek dla dzieci. Ten model dedykujemy dziewczynom tym młodszym i nieco starszym które mają już opanowane podstawy jazdy i chcą wejść na wyższy poziom. Rolki zostały wyposażone w aluminiową płozę z kółkami o średnicy 76mm oraz łożyskami ABEC 5. Taki układ pozwala na płynną jazdę i rozwijanie już trochę większych prędkości. Warto podkreślić że but w tych rolkach jest naprawdę bardzo wygodny i posiada możliwość regulacji długości

Pięciostopniowa regulacja rozmiaru!

Wystarczy wcisnąć przycisk umiejscowiony z boku buta i można zmienić rozmiar buta. Regulacja ma aż pięć stopni co znacznie wydłuża czas użytkowania rolek. Dzieciaki mają rolki na kilka sezonów, a rodzice mają z tego tytułu oszczędności 🙂 Warto jeszcze dodać że system regulacji rozmiaru w odróżnieniu od rolek regulowanych innych producentów jest znacznie bardziej komfortowy. Wkładka wewnętrzna jest podzielona na środku na dwie części w takie sposób że jedna wchodzi pod drugą. Dzięki temu przy rozsuwaniu buta nie powstaje uskok pod palcami lub na pięcie tak jak jest to w tańszych rolkach regulowanych. 

But posiada system wiązania BOA, który jest wspomagany przez klamrę dwusekcyjną oraz pasek ściągający na rzep. Dzięki temu stopy są odpowiednio ustabilizowane i mają dobre wsparcie. System BOA czyli małe pokrętło na języku pozwala na łatwe i szybkie wiązanie buta z niezwykłą precyzją. Na system BOA jest dożywotnia gwarancja producenta więc nawet po kilku latach użytkowania możesz być pewny że w razie awarii otrzymasz bezpłatnie części zamienne.

K2 Charm BOA ALU – tabela rozmiarów: S (29-34), M(32-37), L(35-40)

Rodzaj

Rolki dziecięce Youth polecane do nauki i jazdy rekreacyjnej. Duży komfort użytkowania połączony z dobrymi parametrami.

Przeznaczenie

Rolki idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych. Do nauki i do rekreacyjnej jazdy na krótkich i średnich dystansach.

PrędKOŚĆ

Rolki nie za szybkie i nie za wolne. W sam raz do nauki i jazdy rekreacyjnej.

Wentylacja

Miękki but K2 Softboot zapewnia wystarczający poziom wentylacji stóp podczas jazdy.

Gdzie kupiĆ Rolki K2 ?

Posty powiązane

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.