K2 Raider BOA 2023

Rolki dziecięce z serii Youth

Rolki K2 Raider BOA

Rolki K2 Radier BOA to wysokiej jakości rolki regulowane dla chłopców. Rolki zostały zaprojektowane tak, by dzieci z łatwością i radością mogły oddać się frajdzie z jazdy na rolkach. Zintegrowana z cholewką szyna FBI gwarantuje maksimum stabilności, jednocześnie świetnie amortyzując nierówności podłoża. Kółka o średnicy 72mm z łożyskami ABEC 3 pozwalają na jazdę z bezpiecznymi prędkościami, a cholewka Jr. Boa Cuff zapewnia maksimum wsparcia którego potrzebują dzieci. 

Łyżworolki w rozmiarze S wyposażone są w kółka o średnicy 70mm. W przyszłości jest możliwość zastosowania kółek o średnicy 72mm. Rozmiary M i L posiadają kółka 72mm z możliwością zamocowania większych kółek o średnicy 76mm.

Komfortowa Regulacja rozmiaru

Zaletą łyżworolek K2 Raider BOA jest pięciostopniowa regulacja rozmiaru. Dzięki niej rolki będą „rosły” razem z dzieckiem, a regulacja rozmiaru jest dziecinnie prosta i szybka. Wystarczy wcisnąć przycisk umieszczony z boku i wysunąć przednią część buta. Kolejną zaletą tego modelu rolek jest szybki system wiązania BOA

To najbardziej komfortowe i najbardziej precyzyjne z dostępnych rozwiązań. System ten daje możliwość dopasowania buta podczas jazdy. Eliminuje to konieczność zjeżdżania na bok trasy w celu poprawienia wiązania. Na pewno jest to rozwiązanie które świetnie się sprawdzi w przypadku dzieci. Dzięki technologii BOA Twoje dziecko będzie w stanie samodzielnie „zawiązać” swoje rolki.

Rozmiary K2 Raider BOA: S (29-34), M(32-37), L(35-40)

Rodzaj

Rolki dziecięce Youth polecane do nauki i jazdy rekreacyjnej. Duży komfort użytkowania połączony z dobrymi parametrami.

Przeznaczenie

Rolki idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych. Do nauki i do rekreacyjnej jazdy na krótkich i średnich dystansach.

PrędKOŚĆ

Rolki nie za szybkie i nie za wolne. W sam raz do nauki i jazdy rekreacyjnej.

Wentylacja

Miękki but K2 Softboot zapewnia wystarczający poziom wentylacji stóp podczas jazdy.

Gdzie kupiĆ Rolki K2 ?

Posty powiązane

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.