K2 Raider BOA 2021

Rolki dziecięce z serii Youth

Rolki K2 Raider BOA

Rolki K2 Raider BOA 2021 to wysokiej jakości rolki chłopięce. Rolki zostały zaprojektowane tak, by dzieci z łatwością i radością mogły oddać się frajdzie z jazdy na rolkach. Płoza FBI gwarantuje maksimum stabilności, jednocześnie świetnie amortyzując nierówności podłoża. Kółka o średnicy 72mm z łożyskami ABEC 3 pozwalają na jazdę z bezpiecznymi prędkościami, a cholewka Jr. Boa Cuff zapewnia maksimum wsparcia którego potrzebują dzieci. 

Rolki w rozmiarze S wyposażone są w kółka o średnicy 70mm. W przyszłości jest możliwość zastosowania kółek o średnicy 72mm. Rozmiary M i L posiadają kółka 72mm z możliwością zamocowania kółek o średnicy 76mm.

Niewątpliwym atutem rolek K2 Raider BOA jest pięciostopniowy system regulacji rozmiaru. Dzięki niemu rolki „rosną” razem z dzieckiem, a zmiana rozmiaru jest prosta i szybka. Wystarczy wcisnąć przycisk umieszczony z boku i wysunąć przednią część buta. Kolejną zaletą tego modelu rolek jest wiązanie za pomocą systemu BOA

To najbardziej komfortowe i najbardziej wydajne z dostępnych rozwiązań. System ten daje możliwość dopasowania buta podczas jazdy. Eliminuje to konieczność zjeżdżania na bok trasy w celu poprawienia wiązania. System BOA jest objęty dożywotnią gwarancją BOA Technology i nawet jeśli coś kiedykolwiek Ci się z nim stanie to możesz liczyć na darmowe części zamienne.

K2 Raider BOA – tabela rozmiarów: S (29-34), M(32-37), L(35-40)0

Rodzaj

Rolki dziecięce Youth polecane do nauki i jazdy rekreacyjnej. Duży komfort użytkowania połączony z dobrymi parametrami.

Przeznaczenie

Rolki idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych. Do nauki i do rekreacyjnej jazdy na krótkich i średnich dystansach.

PrędKOŚĆ

Rolki nie za szybkie i nie za wolne. W sam raz do nauki i jazdy rekreacyjnej.

Wentylacja

Miękki but K2 Softboot zapewnia wystarczający poziom wentylacji stóp podczas jazdy.

Gdzie kupiĆ Rolki K2 ?

Posty powiązane

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.